Na wieżach widokowych zamontowane zostały pieczątki

W ostatnich dniach pracownicy Urzędu Gminy Ochotnica Dolna zamontowali na wieżach widokowych znajdujących się na Koziarzu, Gorcu, Lubaniu i Magurkach skrzynki z pieczątkami oraz informacje o akcji „Zdobądź 4 wieże”. Skrzynki zostały umieszczone na najwyższej platformie wieży w widocznym miejscu.

Szczegółowe informacje na temat akcji „Zdobądź 4 wieże”, regulamin i foldery na pieczątki do pobrania znajdują się tutaj: http://www.ochotnica.pl/pl/211/5016/zostan-zdobywca-4-wiez-.html

Turyści obecni na wieżach podczas montażu skrzynek z zainteresowaniem dopytywali o akcję. Niektórzy nawet od razu pobierali pieczątki! Okazuje się, że jest to ogromna frajda zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Pieczątka z wieży to ciekawa pamiątka, ale też nagroda za trud górskiej wędrówki. Wiele osób kolekcjonuje pieczątki z różnych miejsc jako dowód zdobycia danego szczytu. Teraz do takich miejsc dołącza także Gmina Ochotnica Dolna!

Zachęcamy do odwiedzania wież, kolekcjonowania pieczątek i do zdobycia gorczańsko – beskidzkiej odznaki „Zdobywca 4 wież”.

 Zapraszamy do Ochotnicy i Tylmanowej, w Gorce i Beskid Sądecki! „Eko Ochotnica & Tylmanowa. W rytmie natury!”.