Jasełka u Hrabiny
W okresie świątecznym wciąż towarzyszy nam magiczny klimat. Śpiewamy kolędy, odwiedzamy szopki oraz podziwiamy wystawiane Jasełka.

 

6 stycznia w Wiejskim Ośrodku Kultury w Tylmanowej odbyły się ,,𝐉𝐚𝐬𝐞ł𝐤𝐚 𝐮 𝐇𝐫𝐚𝐛𝐢𝐧𝐲” w wykonaniu przezdolnej młodzieży ze Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Tylmanowej.
Zebrani, myślami, przenieśli się do Betlejem. A to za sprawą pięknych strojów oraz scenografii, które w połączeniu ze wspaniałą grą aktorską klasy piątej idealnie komponowały się z przedstawianą na scenie historią narodzin Jezusa.
Nie mogło przy tym zabraknąć kolęd, które głośno wybrzmiewając, zaakcentowały całość przedstawienia, a przy tym dzisiejsze święto Trzech Króli.
Było nam (oraz oczywiście aktorom) bardzo miło, że zjawiliście się u nas tak licznie, sala wypełniona była po brzegi. Dziękujemy.
Gratulujemy tego oryginalnego pomysłu na Jasełka, które mogliśmy wczoraj podziwiać, a nad całością przedstawienia czuwały: siostra Maria oraz pani Izabela Kurnyta – wychowawczyni klasy piątej.