Gorczańsko – beskidzka odznaka „Zdobywca 4 wież”

Miło nam poinformować, że w bardzo krótkim czasie od ogłoszenia akcji „Zostań zdobywcą 4 wież” są już pierwsze osoby, które odwiedziły wszystkie wieże znajdujące się w Gminie Ochotnica Dolna i zebrały z nich pieczątki! Te osoby otrzymały już odznaki z tytułem „Zdobywca 4 wież”!

Gorczańsko – beskidzkie odznaki, w formie breloka do kluczy lub magnesu na lodówkę są do odbioru w Urzędzie Gminy w Ochotnicy Dolnej po okazaniu zebranych pieczątek z wież. Istnieje także możliwość wysłania odznaki drogą pocztową na wskazany przez zdobywcę 4 wież adres.

Odznaki nawiązują graficznie do pieczątek, które znajdują się na wieżach. Są formą pamiątki z Gminy Ochotnica Dolna i jednocześnie zaproszeniem do ponownego odwiedzenia Gorców.

Mail kontaktowy, na który można przesyłać zdjęcia lub skany zebranych pieczątek to zdobywca4wiez@ochotnica.pl

Zapraszamy do Ochotnicy i Tylmanowej, w Gorce i Beskid Sądecki! Zdobywajcie wieże! „Eko Ochotnica & Tylmanowa. W rytmie natury!”.

Szczegółowe informacje o akcji i foldery do pobrania na pieczątki znajdują się tutaj:   http://www.ochotnica.pl/pl/211/5016/zostan-zdobywca-4-wiez-.html