Chcesz wygrać książki? Weź udział w konkursie na Instagramie
Chcesz wygrać książki? Weź udział w konkursie na Instagramie

„W Ochotnicy i Tylmanowej – na co dzień – karmimy nasze zmysły czasem teraźniejszym, patrząc na przepiękne krajobrazy gór i Dunajca. Tymczasem – wyłaniające się tu i ówdzie z teraźniejszości – ślady przeszłość zwiastują istnienie unikatowego pejzażu czasów minionych”.

Historia jest „dyskiem pamięci” przechowującym naszą przeszłość i tworzącym naszą tożsamość, dlatego nie można nam o niej zapominać.

2 maja br. odbędzie się promocja dwóch publikacji historycznych dotyczących przeszłości Gminy Ochotnica Dolna. Z tego powodu chcemy zaprosić Was do zabawy, w której do wygrania będą książki: „Ochotnica i Tylmanowa. Miejsca Pamięci.” autorstwa dr Dawida Golika i Wojciecha Muleta oraz „Ocalić od zapomnienia. Groby wojenne w Ochotnicy i Tylmanowej” dr Dawida Golika, przy współpracy Krzysztofa Buczka i Wojciecha Muleta.

Zasady konkursu są bardzo proste: trzeba polubić post na Instagramie.
Następnie w komentarzu odpowiedzieć na pytanie: Jakie miejsce historyczne na terenie Gminy Ochotnica Dolna najchętniej odwiedzasz lub chciałbyś odwiedzić? (jeśli nie jesteś pewny/a zachęcamy do zajrzenia na stronę http://www.miejscapamieci.ochotnica.pl/ w celu poszukiwania inspiracji). Po odpowiedzi na pytanie należy zaprosić do konkursu (również w komentarzu) dwie osoby.

Dodatkowym elementem, mile widzianym, ale nie obowiązkowym, jest udostępnienie konkursowego postu na swoim instastory i oznaczenie profilu Gminy Ochotnica Dolna (gmina.ochotnica.dolna)

Konkurs trwa do 25 kwietnia! Zachęcamy do wzięcia udziału oraz do uczestniczenia w promocji książek, która odbędzie się 2 maja o godz. 18.00 w formie online na facebookowym profilu Gminy.

Czekamy na wasze odpowiedzi i oznaczenia na Instagramie!