,,Być kobietą, być kobietą…”
Mama, babcia, żona, córka… – łączy je jedno – bycie kobietą. Kobieta umie zadbać o siebie, o otoczenie, o innych, a przede wszystkim o domowe ognisko. Nie jest to proste zadanie i wymaga wiele cierpliwości, odwagi i siły, które czasem, jak baterie, trzeba naładować, najlepiej na wspólnym wyjeździe.

 

W piątkowy wieczór (3 marca) Panie z Ochotnicy i Tylmanowej wybrały się na wspólne świętowanie Dnia Kobiet. 

Już od samego początku podróży Paniom dopisywały humory i nie brakowało dopasowanych do sytuacji żartów, które pogłębiły się po kinowej komedii ,,Pokolenie IKEA”, opowiadającej o realiach życia współczesnych ludzi.

Druga część wyjazdu częściowo owiana była tajemnicą. Panie z niecierpliwością obserwowały pokonywaną do kręgielni drogę. Na miejscu czekał na nie poczęstunek i mnóstwo świetnej zabawy.

 

Był to wieczór inny niż wszystkie. Panie odpoczęły od codziennych obowiązków, a przy okazji miały chwilę czasu, aby poznać się bliżej.

 

Wyjazd z okazji Dnia Kobiet został zorganizowany przez Wiejski Ośrodek Kultury w Ochotnicy Górnej i Tylmanowej. Organizatorzy dziękują Paniom za tak liczny udział i wspólne celebrowanie tego święta, które obchodzone jest już od 1909 roku.