10 marca – Dzień Mężczyzn

Mężczyzna – na co dzień służy silnym ramieniem, mądrą radą i racjonalnym podejściem do rzeczywistości. W oczach kobiety jest niezastąpiony, lecz raz na jakiś czas musi razem z kolegami zaczerpnąć energii ze wspólnych, męskich spotkań, taki jak to.

 

W piątek (10 marca) Mężczyźni z Ochotnicy i Tylmanowej wybrali się na męskie posiedzenie, w ramach świętowania Dnia Mężczyzn.

 

Panowie w świetnych humorach dotarli do Wiejskiego Ośrodka Kultury, skąd wyruszyli na męski wyjazd.

Wieczór rozpoczął się od emocjonującej wizyty w LaserShot w Nowym Sączu. Laserowy paintball zapewnił maksymalny skok adrenaliny. W labiryncie, przy pomocy specjalnych kamizelek i sprzętu, Panowie rozegrali kilka rund, a najlepszym wręczono medale.

Druga część wieczoru rozegrała się w kręgielni Szklarnia. Rozgrywki przeplatały się z rozmowami, poczęstunkiem, żartami i kolejną porcją rywalizacji. Panowie nie odpuszczali. Gra trwała do ostatnich minut.

 

Panowie! Mamy nadzieję, że sprostaliśmy Waszym oczekiwaniom, a wieczór upłynął Wam pod znakiem zabawy, przyjemności, a przede wszystkim odpoczynku.

 

Wyjazd z okazji Dnia Mężczyzn został zorganizowany przez Wiejski Ośrodek Kultury w Ochotnicy Górnej i Tylmanowej. Organizatorzy dziękują Panom za udział i wspólne świętowanie.